آموزش زبان انگليسي

آموزش زبان انگليسي

ایجاد وبلاگ رایگان

نحوه يادگيري زبان انگليسي توسط زبانآموز موفق!

در طول سالها ، من بسياري از زبان آموزان را ديده ام كه براي اولين بار نيست كه در يادگيري زبان انگليسي موفقيتي حاصل نكرده‌اند!

بسياري از آنها مدتها پيش شروع به مطالعه اين زبان كردند و به دلايلي بيشماري انجام آن را ترك كردند. بعداً فهميدند كه يادگيري زبان انگليسي در زندگي آنها چقدر مهم است. بنابراين آنها دوباره قدم در اين مسير گذاشتند و يادگيري انگليسي را شروع كردند.

اگر چنين فردي هم نبوده ايد ، احتمالاً ميان دوستان خود كسي را ديده ايد كه حتي مدت زيادي به كلاس زبان رفته يا در خانه انگليسي تمرين كرده است ، اما به دلايلي پس از مدتي منصرف شده است. در نتيجه ، با گذشت زمان ، تقريباً همه چيزهايي را كه ياد گرفتيد فراموش مي كند. اين يعني همه زحمات شما بر باد مي‌رود.

دليل اين امر دقيقاً چيست؟ عوامل زيادي مي توانند اين مشكل را ايجاد كند.من اعتقاد دارم شروع يادگيري زبان انگليسي و حركت در اين مسير بسيار مهم است و به انگيزه و هدف نيز نياز دارد. علاوه بر اين ، بسياري از عوامل در ادامه اين مسير موثر خواهند بود. زيرا ادامه اين مسير نيز بسيار مهم است ، اما مهمتر از آغاز اوليه است! همانطور كه مي دانيد ، عادات ما رفتارهاي ما را شكل مي دهد ، بنابراين با يادگيري زبان انگليسي ، فراگيراني كه عادت هاي درست دارند مي توانند همه راه را طي كنند و به هدف خود برسند.

بدون برنامه ريزي يادگيري زبان انگليسي غير ممكن مي‌شود!

برنامه داشتن مهمترين عامل نه تنها در مسير يادگيري زبان است ، بلكه در هر زمان و در هر مرحله از زندگي است كه انسان مي خواهد به اهداف خود برسد.

غالباً اتفاق مي افتد كه به دليل انگيزه بالا ، كسب و كاري را شروع كرديم ، اما فقط در مراحل اوليه ، زمان زيادي را براي توسعه تجارت خود صرف كرديم. اما با گذشت زمان ، اين امر احتمالاً تغيير خواهد كرد و اين وضعيت بد ميشود. يعني كار را به طور كامل كنار ميگذاريم.

اگر مي خواهيد يك زبان آموز موفق شويد ، بهتر است از همان ابتدا براي خود برنامه ريزي كنيد تا در مراحل اوليه خيلي سخت كار نكنيد و بعد از چند روز كاملاً ترك نكنيد.از آنجا كه اهداف يادگيري زبان انگليسي هر كس متفاوت است ، غيرممكن است كه روش خاصي را به همه بگوييد و از آنها بخواهيد دقيقاً همان كار را انجام د

ند. اما همه بايد با توجه به شرايط ، زمان و نتيجه اي كه مي خواهند از آن بگيرند برنامه ريزي كنند. به طور كلي ، توصيه مي كنم كه هر روز وقت براي انجام اين كار داشته باشيد. به ياد داشته باشيد ، اگر مي خواهيد به سطح بالاتري برسيد و مكالمه انگليسي مانند خارجي ها انجام دهيد ، حتماً در برنامه خودبراي و مكالمه به زبان انگليسي وقت بگذاريد.

بسياري از افراد تصور مي كنند كه تمرين انگليسي مانند گوش دادن به فايل هاي صوتي يا تماشاي فيلم انگليسي مشكل گشاست. يا اينكه فقط ميخواهند با مطالعه كتابها زبان انگليسي ياد بگيرند.

بدانيد و آگاه باشيد! كه هيچ چيز به اندازه خود صحبت كردن و مكالمه انگليسي در تقويت آن تاثير گذار نيست.

منبع

ادامهـ مطلبـ
| ۲ آبان ۱۳۹۹ | ۰۵:۴۰:۲۳ | مدرس زبان انگليسي
يادگيري زبان انگليسي، آموزش زبان انگليسي،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

درباره ما

رمزینه بارکد

کتاب یادگیری میلیاردر

 بهترین آموزش و یادگیری رازهای ثروتمندان و میلیونرها و میلیاردر ها ,The best education and learning the secrets of the rich and the millionaires and billionaires
بهترین رازهای میلیاردر شدن

جستجوگر

آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 24
بازديد ديروز : 14
بازديد كل : 957

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان